Bóle brzucha i problemy z jedzeniem po zabiegu laparoskopowym usunięciu kamieni

Witam serdecznie mama miała laparoskopie już tydzień temu jednak dalej się zle czuje boli ją brzuch gdy zje nawet suchara a w dodatku biega do ubikacji po trzy cztery razy dziennie gdzie zje na śniadanie suchara obiad zupki trzy łyżki gdyż więcej nie może w siebie wdusić proszę o poradę gdzie się udać z tym problemem te bóle brzucha ma już od roku i problem z jedzeniem schudła 23kg myśleliśmy że już wszystko w porządku bo wyszło że to kamienie a tu dalej nic gastroskopia ok kolanoskopia ok

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Witam. Przede wszystkim należy zgłosić się na kontrolę do Poradni Chirurgicznej w celu weryfikacji czy rekonwalescencja po zabiegu przebiega prawidłowo.