Ciąża a bardzo obfite krwawienie

Witam serdecznie, jestem czy byłam w 6 tygodniu ciąży i od dwóch dni krwawię. Teraz zaczyna mnie boleć bardziej brzuch i mocniej krwawię. Nie wiem czy to dobry znak? Jak długo mogę krwawić? Czy jest potrzebna interwencja lekarza w tak wczesnej ciąży? Na początku były to plamienia a teraz to jak normalna miesiączka. Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie! Jeśli dobrze rozumiem, ciąża została potwierdzona i nie doszło do poronienia. Proszę wybaczyć, ale stwierdzenie-"byłam, jestem" nie jest jednoznaczne. Każde plamienie w ciąży ma charakter patologiczny i wymaga pilnej konsultacji ginekologicznej. Ustalenie właściwej przyczyny krwawienia możliwe jest po przeprowadzeniu badania ginekologicznego oraz badania USG. Z tego też względu zalecam pilny kontakt z lekarzem prowadzącym, a w razie problemów z umówieniem wizyty, zgłoszenie się na Izbę Przyjęć szpitala z oddziałem ginekologicznym. Pozdrawiam