Ciąża pozamaciczna w wyniku USG
Witam, jestem (wg badania Bhcg) w 5tc moj wynik to 1475, wczoraj pojechalam do spzitala poniewaz bolal mnie bvrzuch w szpitalu po przeprowadzonym USG lekarz stwierdzil ciaze pozamaciczna..... załamałam się ponieważ jestem juz po poronieniu.. Proszę o pomoc czy ten wyrok nie zostal wydany za wczesnie??? Czy pecherzyk uwidacznia sie przy wiekszym stezeniu bety? i w pozniejszych tyg.?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Jeśli specjalista ginekolog stwierdził ciążę pozamaciczną to bez wątpienia miał ku temu powody. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości tej diagnozy, sugeruję, by udała się Pani do innego ginekologa, który wypowie się w tej sprawie.