Ciemno-brunatne obrzęki po wypiciu alkoholu

Po wypiciu nawet niewielkiej ilości alkoholu w postaci piwa wina lub wódki,na mojej skórze występują obrzęki ciemno-brunatne, różnej wielkości.Po kilkunastu dniach powoli to znika.Większe nieraz pękają.Są to takie wybroczyny krwi.Co to jest i jak temu zapobiegać. kb

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.