Cierpnięcie nóg, depresja a wyniki badań laboratoryjnych

Moje wyniki badań: TSH 2,29, FT3 3,83, FT4 8,26 choresterol całkowity 223, LDL 171, 2 HDL 63,9. Poza tym jestem wiecznie senna, zmęczona, czasem ciężko mi się oddycha, leczę się na depresję, biorę axyven, jest mi ciągle zimno, cierpną mi nogi, pomimo tego, że naprawdę mało jem, od bardzo dawna nie spożywam tłustych potraw. Czy to może być tarczyca i czy jest sens udania się do endokrynologa?

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam,
objawy sa niepokojące. czesc z nich może wynikac z leku który Pani przyjmuje, czasami leki maja inne objawy niepożądane i dlatego proszę pojsc do psychiatry dobrego który np. zmieni lek i wtedy zobaczy Pani czy pomoglo.
Niezaleznie od tego internista powinien odczytac wyniki i zdecydować co dalej. Dobry internista.
pozdrawiam