Co jest powodem ciągłych mdłości i senności?

pomocy ciągle robi mi się słabo nie wiem co mi jest od 2 lat moje życie to koszmar. Nie mam siły jestem ciągle śpiąca jak postoje dluzej niz 2 minuty zaraz mam uczucie ze mi slabo duszno serce wali 140 i dziwnie mi w klacie jakoś ciasno ciezko sie oddycha ja zlana potem. Do tego mam dziwne uczucie drewnienia mrowienia w rękach szyji i nogach jakby ktoś wlewał zimną i ciepłą wodę na zmianę mam wrażenie jakbym miała umrzeć z dnia na dzień jest coraz gorzej wyniki idealne. Co mi jest czy umre?

Dzień Dobry Pani,

Polecałabym Pani, żeby zaczęła Pani od wstępnej konsultacji lekarza pierwszego kontaktu, celem podjęcia celowej diagnostyki (endokrynolog, kardiolog, psycholog).

Życzę Pani tylko dobrych wiadomości,
irena.mielnik.madej@gmail.com