Co jest powodem nagłej utraty połowy włosów?

Witam Mam 30lat. W ciagu ostatnich 2 tygodni stracilam polowe wlosow. Jestem przerazona, wlosy wypadaj mi garsciami i to w tak szybkim tempie, ze mam jestem prawie lysa. Nie farbuje, nie prostuje, susze codziennie suszarką. Wlosy zawszei wypadaly, ale teraz stracilam ich polowe. Naprawde jestem przerażona. Prosze o odpowiedz jakie moga byc tego przyczyny i do jakiego lekarza siez tym udac. Od miesiaca czuje rowniez jak skacze mi dolna powieka co jeat bardzo frustrujace, moze ma to jakis zwiazek z moim problem. Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje. ANIA 30 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiesić i zlecić dalsza diagnostykę