Co jest powodem swędzenia skóry od stóp do głów?

swedzi mnie skóra cała od stóp do głów, punktowo , małe irytujące ukłucia, bez jakichkolwiek zaczerwienień czy śladów na skórze i tylko w pomieszczeniach gdzie przebywaja ludzie przez cały czas czyli w miejscach takich gdzie pomieszczenia "nie oddychają, w moim przypadku sa to miejsca pełnienia służby, w innych pomieszczeniach czy w domu mam spokój a wcale nie sprzątam zbyt dużo. tylko w tych pomieszczeniach ma to miejsce gdzie rotacyjnie cały czas ktoś przebywa, swędzenie utrzymuje się potem jeszcze przez wiele godzin i po pewnym czasie całkowicie przechodzi..

Lek. Michał Lenard

Może być to spowodowane alergią. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zdecyduje o dalszych badaniach i postępowaniu. Pozdrawiam!