Krosty i swędzenie skóry

witam martwie sie o moja skore na ciele mam chrosty w niektorych miejscach i stranie to swedzi sa to biale chrostki po wycisknieciu wylatuje biale i chcialam sie dowiedzidc co to moze byc ?? prosze mi powiedziec jka pozbyc sie blizn po swierzbie ?? z gory dziekuje za odpowiedzi

Witam serdecznie

Proszę zgłosić się do lekarza, objawy które Pani opisała mogą wskazywać na chorobę zakaźną lub alergiczną skóry. Bez obejrzenia trudno postawić diagnozę.

serdecznie pozdrawiam

IJ

Co to może być określi lekarz do , którego uda się Pani na konsultację - my rentgena przez internet nie mamy nie obejrzymy skóry, nie wykonamy odpowiednich badań i diagnozy nie postawimy.Prosze udac się do lekarza poz, dermatologa lub alergologa.