Co jest powodem zawrotów głowy u osoby z nadciśnieniem?

Witam. Mam 24 lata lecze się od dwóch lat ma nadciśnienie ponadto dostałam lek zmnieustający częstotliwośc bicia serca . Lek jaki biorę to nebispes. Wszystko było dobrze ciśnienie rzadko się wachalo zazwyczaj było w normie ale niestety od jakiś 2 tygodni odkąd zaczęły się ciepłe dni mam dość duże zawroty głowy. Najchętniej lezalabym ciągle w łóżku bo gdy tylko wstanę mam wrażenie ze zaraz upadne. Gdy musze iść do.sklepu również czujr jakbym miała upaść w nim i ataki paniki i duszności. Pomóżc

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Co z wynikami krwi? Czy wszystko jest w normie? Trzeba wykluczyć niedokrwistośc. Dobrze było by sprawdzić poziom witamin zwłaszcza kwasu foliowego, wit. B12, wit. D

Witam Panią
Objawy, które Pani opisuje, w tym ataki paniki,
wskazują na zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby skutecznie Pani pomóc, należy dotrzeć do źródła
Pani problemu i na tej podstawie opracować właściwą
metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych oraz jej konsekwencjami,
dzięki czemu odzyska Pani zdrowie, spokój
i równowagę wewnętrzną.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl