Co jest przyczyną bólu między łopatkami?

Witam. Dwa dni temu miałam ból pomiędzy łopatkami, potem ten ból przeszedł na okolice mostka, miałam trudności ze spaniem, żadna pozycja nie pozwalala na zasniecie, w tej chwili bol pozostal w mostku. Co jakis czas jest bardzo intensywny jak by cos mnie ściskało i nie mogę oddychać, również przy kazdej próbie połknięcia posiłku mam wrazenie uścisku, nawet przełkniecie wody sprawia mi ból. Co może byc tego przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć