Co jest przyczyna wydzielania się białego śluzu po założeniu wkładki?

Mam pytanie mam założona wkladke miedziana mirena od jakiegoś czasu wycieka mi biały śluz który śmierdzi miałam już przypisane gloobulki dopochwowe i maść był spokój jakiś czas i teraz znów to sama robiłam usg i wszystko było dobrze co robić i jak zapobiegać temu

Lek. Katarzyna Szymczak

U niektórych kobiet występuje taki objaw nieporządny po założeniu wkładki, powinno ustąpić z czasem, w razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam