Co mam rozbić, jeśli partner grozi samobójstwem?

Jestem z chłopakiem od krótkiego czasu. Poprzednio był w związkach z kobietami, które groziły samobójstwem. A nawet podejmowały te próbę. Dwa razy w ostatniej chwili udało mu się ja uratować. Pomimo upływu czasu znów napisala do niego, ze chce wrócić. Odmówił. Zaczęła grozić samobójstwem. Obecnie mój partner jest na skraju załamania. Nie da rady przejść przez to porad kolejny. Co mamy zrobić.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że wskazana byłaby pilna/osobista konsultacja specjalistyczna (wspierająca) Pani Partnera (Psycholog/Psychoterapeuta).

Celowe i pomocne będzie zasugerowanie natychmiastowego skierowania byłej Partnerki Pani Partnera do Szpitala, do Ośrodka Interwenci Kryzysowej, na Pogotowie.

Była Partnerka nie ma prawa wymuszać na swoim byłym Partnerze, powrotu do relacji.
Pani Partner nie może być odpowiedzialny za zamysł byłej Partnerki, kiedy relacja między Nimi jest zakończona.

Z przesłaniem dla Pani i Partnera Tego, Co jest Państwu najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam, rozumiem że Pani chłopak jest w trudnej sytuacji. Proszę skorzystać z pomocy psychologicznej, w sytuacji kryzysowej może Pani partner skorzystać z pomocy ośrodka interwencji kryzysowej (Przesyłam link: http://www.oik.org.pl/) lub telefonu zaufania aby uzyskać szybką pomoc.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
www.pracownia-start.pl