Co mogą oznaczać mdłości i ból głowy?

Witam mam 22 lata jestem młoda i aktywna mama. Od 2 tygodni codziennie boli mnie głowa z tylu oraz pojawiają się mdłości, mierzyłam ciśnienie i utrzymuje się w granicach 123/78 puls 38

Dzień dobry, Pani dolegliwości są najprawdopodobniej spowodowane zwolnioną akcją serca (norma 60-80/min). Zalecam konsultację u kardiologa, który ustali przyczynę i wdroży odpowiednie leczenie.