Co mogą oznaczać moje nieregularne miesiączki?

Witam, niepokoi mnie jedna rzecz. Mam 21 lat i zawsze mialam regularne miesiaczki, ale od 4 miesiecy zaczęłam miec je bardzo nieregularnie, stwierdzono też nerwicę u mnie (duzo stresu itd) więc może to przez to. Aczkolwiek ostatnio tydzien po miesiaczce 1 dzien mialam brązowe plamienia a kolejny tydzien pozniej (16 dzien cyklu) zaczęłam krwawić i tak juz to trwa 16 dni.. Nie biore tabletek, z tarczycą wszystko okay. Co to moze byc? Dziekuje,

Stres bardzo często zaburza prawidłowy cykl miesiączkowy. Proponowałabym również podstawowe badania u ginekologa. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.