Co mogą oznaczać zaburzenia snu i nudności?

Jestem dziewczyną i mam 20 lat. Otóż, od kilku dni nie mogę jakoś spać, budzę się w nocy. A nad ranem mam nudności że będę wymiotować ale kiedy idę do toalety mam tylko biegunkę. W środku dnia odczuwam też takie wrażenie jakbym serce miała w żołądku. Czuję tam jego bicie. Poza tym mam chodzę jakaś zmęczona, i często zmienia mi się humor

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i podstawowej oceny inernistycznej, a następnie do lekarza psychiatry ponieważ pani dolegliwości mogą mieć tło psychogenne.