Co moga znaczyć małe krostki na głowie?

Mam małe krostki na głowie. Niepokoję się ponieważ jest ich coraz więcej. Są twarde i lekko czerwonawe, swędzą. Są na głowie we włosach. Nigdy nie miałam problemu z trądzikiem itp. Zawsze miałam ładną cerę. Teraz również. Jeśli chodzi o higienę to włosy myje często bo co 2 dni. Nie wiem skąd to się wzięłoi nwm co to. Co to może być?

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do dermatologa. Lekarz obejrzy i zbada zmiany. Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań . I będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.