Co może być przyczyną braku miesiączki po urodzeniu dziecka?

Witam 8 miesięcy po urodzeniu dziecka zatrzymał mi się okres, do tej pory po porodzie był regularny. W tej chwili czekam na miesiączkę ponad 2 tygodnie, zrobiłam test i wyszedł negatywnie, co może być przyczyną braku okresu

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa