Co może być przyczyną dużej wrażliwości na zapachy?

Od około miesiąca zmagam się z problemem węchu. Jestem wyjątkowo wrażliwa na zapachy i mówiąc kolokwialnie wszystko w moim odczuciu śmierdzi. Nie jestem na pewno w ciąży, problem jest naprawdę męczący i zastanawiam się co może być jego przyczyną.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.