Uwrażliwienie na zapachy jako objaw wczesnej ciąży

Stosuje tabletki anty.Przez pierwsze 7/8 dni nowego op.brałam antybiotyk augumentin. Przy 19 tab.z blistra doszło do stosunku.Zabezpieczyliśmy sie prezerwatywą. Miałam okres. Zaczęłam brać nowe op,lecz stałam sie strasznie wrażliwa na zapachy. troche sie przestraszyłem i zrobiłam test (12 dzień) wynik był negatywny. Czy moge byc w ciąży?Czy test nie został za szybko zrobiony i kiedy po zrobieniu go ponownie wynik bedzie pewny? jezeli nie jest to ciąża to co oznacza uwrażliwienie na zapachy?

Witam. Ciąża w takim przypadku jest bardzo mało prawdopodobna. Testy ciążowe dają najbardziej prawdopodobne wyniki 10-14 dni po stosunku.