Co może być przyczyną przewlekłego i przemieszczającego się bólu głowy?

dzień dobry, od prawie 3 tygodnie mam ciągły ból głowy, jest on w roznych miejscach (przemieszcza sie) raz nad oczami raz troche wyzej ale wszystko w okolicy czola. raz boli mniej raz bardziej, jest on ciagly ale do zniesienia no ale jest non stop. w ostatnim polroczu mialem wiele stresow - czy powinienem udac sie do neurologa? byl okres ze mialem tez swiatlostret i lekkie zawroty ale to zaniknelo i nie bylo w ostatnich trzech tygodniach. raz tez w przeszlosci po dosc duzym wysilku fizycznym (squash) mialem pod koniec gry dosc duze zawroty glowy mroczki szybko bilo mi serce i duzo sie pocilem. a pozniej paredziesiat minut po wysilku fizycznym mialem kilkudniowy bardzo duzy bol glowy, nastepnie po jakis cwiczeniach domowych ten bol wracal. dlugo tez zazywalem leki na szeroko rozumiane problemy gastryczne (mialem nadzerki na dwunastnicy) (zazywalem duzo tych lekow w ostatnim polroczu). bardzo prosze o jakakolwiek porade po 1 czy powinienem udac sie do neurologa czy on moze mi pomoc? a moze tez tutaj otrzymam niezwloczna odpowiedz co powinienem zrobic? bardzo prosze o pomoc! pozdrawiam ;)

Ważny wywiad, objawy neurologiczne! , obrazy MRI. Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój.
Zaburzenia nastroju, stresy, dolegliwości gastryczne i stosowane leki do omówienia/ Pozdrawiam i zapraszam