Ból głowy od miesiąca

witam mam 19 lat i juz prawie miesiac byli mnie glowa , to znaczy byl jest lekki raczej nie przeszkadza ale jednak , czasami po szkole jest silniejszy ale wtedy jak poleze chwile to pomaga , jest on w roznych czesciach glowy , przewaznie z przodu ale takze zdarza sie taki dziwny bol z tylu lub po srodku , jeszcze od wczraj mam czasami ckurcze lewej powieki i czuje jak bym mial tak oko sklejone .Czego moga to byc objawy , ogólnie pije dosc duzo kawy i czasami kluje mnie tez w klatce piersiowej .

Witam! Przedstawiona konstelacja objawów wskazuje, że najprawdopodobniej mamy do czynienia z napięciowym bólem głowy. Proszę dbać o odpowiedni poziom snu i wypoczynku, zdrową dietę oraz nie nadużywać kawy i alkoholu. Niepokój neurologiczny budzą szczególnie poranne bóle głowy z towarzyszącymi nudnościami, wymiotami i zaburzeniami równowagi, jednak jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie lub będą miały tendencję do nasilania się proszę skonsultować się z neurologiem.