Ból głowy wieczorem i brak energii

Mam 25 lat od okolo 3-4miesiecy boli mnie glowa, przewaznie bol wystepuje pod wieczor i jest okropny, z lewej strony z przodu glowy czuje jakby ktos mnie zgniatal od srodka, a od muesiaca mam klopoty ze snem, usypiam kolo 2-3 w nocy, wstaje roznie o 7 czuje sie wyspana ,ale wystarczy jak usiade glowa mi leci.jestem bez energii, nie mam sily na nic, lekarz nic nie wykryl a ja juz nue mam sily.

Witam! Opisany charakter bólu nie nasuwa podejrzenia groźnych jednostek chorobowych. Tego typu bóle głowy najczęściej mają charakter napięciowy. Warto jednak udać się do specjalisty neurologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie.