Co może być przyczyną wypadania włosów u mężczyzny?

Wypadanie włosów. Witam, mam takie pytanie. Od jakiegoś czasu zauważyłem , że wypadają mi włosy (np poduszka rano we włosach), nie jest tego dużo, ale moje pytanie co może być przyczyną. Dodam, że jestem osobą z nerwicą, na dodatek mam nawyk kręcenia włosów w czasie którego również zauważam pojedyncze włosy, które wypadły(ale może jest to właśnie na skutek kręcenia). Dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam!

Witam,
najpierw trzeba zrobić badania laboratoryjne,natomiast nerwicowe podłoże najlepiej powierzyć terapeutom do których skieruje lekarz.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza