Co może oze oznaczać ból poniżej klatki piersiowej przy wydechu?

Witam od 2 dni przeszkadza mi ból poniżej klatki piersiowej po lewej stronie, przy głębszym wydechu lub gdy dotykam, co to może byc?

Szanowny Panie, należy wykluczyć uraz. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, dobrze by było wykonać USG jamy brzusznej. Pozdrawiam