Co może oznaczać ból głowy i problemy z widzeniem na lewe oko?

Witam.od jakiegos czasu bardzo boli mnie głowa tak ze nie widze na lewe oko.Żadne leki przeciwbólowe nie działaja.wymiotuję.Ostatnio trafiłam na SOR bo nie mogłam wytrzymać zrobiono mi tomograf głowy ,wypisano do domu i powiedziano ze wszystkio jest ok.Dziwi mnie że nie dostałam żadnego opisu tomografu ani w wypisie nie ma nic na jego temat.Dostałam skierowanie do neurologa czy ktoś mógłby mi oglądnąć zdjęcia z tomografu i powiedzieć czy wszystko jest ok bardzo się boję

Lek. Michał Lenard

Pani objawy są niepokojące, konieczny jest wynik tomografii w celu dalszej diagnostyki. Wszystkie wyniki przeprowadzonych badań powinny znajdować się w karcie informacyjnej ze szpitala. Jeżeli nie otrzymała Pani wyniku, to należy zwrócić się do szpitala z wnioskiem o jego wydanie. Dopiero z wynikami jest sens wizyty u neurologa. Pozdrawiam!