Co może oznaczać ból pięty po bieganiu?

Witam po bieganiu nad piętą ok.3cm z dwóch stron czuje bol przy dotyku jak i bez. Problem z chodzeniem przy płaskiej stopie jest praktycznie nie możliwy natomiast gdy stanę na palcach bol chwilowo ustępuje i przy postawieniu stopy z powrotem na podłodze bol powraca proszę o odpowiedź czy można to w jakiś sposób wyleczyć

Do postawienia rozpoznania i ewentualnego włączenia leczenia potrzebna jest ocena ortopedy, prawdopodobnie również badanie obrazowe. Do czasu wizyty u ortopedy proponuję oszczędzać kończynę.