Co może oznaczać guzek przy odbycie w 32-tygodniu ciąży?

Dobry wieczór mam pytanie pojawiła mi się przy odbycie bardzo boląca gula taki guz , jestem w 32 tyg ciąży wizytę u ginekologa mam 10 sierpnia i niewiem co mam robić czy to jest niebezpieczne . Czym leczyć . Do kogo się udać

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć . Sadze ze może to być hemoroid