Co może oznaczać kłujący ból gardła?

Kujacy bol gardla z lewej strony przy polykaniu do tego maly guzek z lewej strony szyji. Witam 4 dni temu zachorowalem na grype, podjelem normalne srodki leczenoa jak h cholinexy oraz gripexy. Niby wszystko mialo byc juz dobrze jak tutaj od 2 dni mam kijacy bol gardla przy polykaniu do tego leki guzek z lewej strony szyji oraz czasami goraczke i bolace miesnie. Zacząłem brac duomox oraz penycyline lecz nie pomaga. Czy to wezel chlonny?

Lek. Tomasz Budlewski

Prosse zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie