Co może oznaczać nadęty brzuch?

witam ma 45 lat od 3 miesiecy mam nadety brzuch i twardy wygladam jak w ciazy pije 2 litry wody dziennie jem 4 posilki na dzien ostatni posilek jem o 19 pozem jak jestem glodna to jablko lub grejfut ,nie wiem co moze byc przyczyna

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego w celu diagnostyki. Takie objawy mogą być spowodowane np. gromadzeniem się płynu w jamie brzusznej czy wzdęciami, ale należy również wykluczyć np. obecność zmian podejrzanych.