Co może oznaczać pękanie języka?

Od kilku miesięcy peka mi język od spodu po jednej stronie po której miałam niewyrwany korzeń gdyż wcale mnie nie bolał wkoncu go wyrwała bo podejrzewałam ze to może być przyczyną wdał się stan zapalny dostałam antybiotyk ucieszyłam się bo przez okres brania antybiotyku język mi się zagoił i przestał boleć niestety na krótko bo po 4 dniach znowu mi peknął nikt nie potrafi mi powiedzieć co jest przyczyną tego pękania wymaz nic nie wykazał zęby napewno nie kaleczą witaminy przyjmuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania podstawowe z krwi proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego