Co może oznaczać plamienie po poronieniu?

Witam mam dość trudne pytanie. A mianowicie w sierpniu okazało się ze jestem w ciąży.24-08-2018 poroniłam i od tego czasu krwawiłam do 3-09-2018 potem plamebie brązowy śluz i 12-09-2018 miesiączka i do dzis raz plamie raz leci i sama nie wiem co robić. Lekarz stwierdził ze wszystko ok 4-09-2018

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u ginekologa i jeśli nadal jest krwawienie konieczna dalsza diagnostyka. proponuje także oznaczyć poziom beta hcg

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.