Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może oznaczać postępujący niedosłuch?

Dzień dobry, Od kilku tygodni babcia ma postępujący niedosłuch, szumy w głowie, zachwiania równowagi i wysokie ciśnienie. Dodam ze do końca 2017 roku prowadziła firmę, wypisywała faktury i wszytsko było ok. Dwoje lekarzy odrazu skierowali ją do szpitala wojewódzkiego w Tychach i babci nie przyjęli, za trzecim razem się udało, ale ze był to piątek to zrobili babci tylko TK, które jak nam powiedziano wyszło dobrze, w poniedziałek miła babcia badanie dopplera i również wyszło dobrze. Teraz czeka na środę i rezonans magnetyczny. Ale ze zdrowiem jest coraz gorzej, ponieważ dzisiaj znowu ma wysokie ciśnienie i bardzo boki ją głowa, do tego prawie już nas nie słyszy i narzeka na szumy w głowie. Co robić?
KOBIETA, 69 LAT 10 miesięcy temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Do pełnej konsultacji lekarskiej, z wynikami badań Pełna ocena stanu zdrowia, wyników badań ; Laryngolog, Neurolog Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy