Co może oznaczać rwący ból w okolicy pępka w ciąży?

Mam pyt. jestem w 32 tyg. i od 5 dni mam po prawej stronie tak ok.3 cm od pępka taki rwacy bol jakby skora chciala mi sie rozerwac. Jak leze lub siedze jest ok, jak dotykam to tez nie boli natomiast jak chodzę to zaczyna bolec i rwac. Bylam 3 dni temu u lekarza ale stwierdzil ze wszystko jest ok a na to co opisalam to nic nie powiedzial. Niewiem co to moze byc, rozstępów niew nie widze na skorze.Kilka dni smaruje brzuch oliwka i tak jakby troche mniej rwie. Proszę o odp.?

Szanowna Pani, jeżeli lekarz po badaniu stwierdził ze wszystko jest dobrze to proszę się nie martwić