Co może oznaczać silny, przejmujący ból nad odbytem oraz dreszcze?

Witam. Proszę o pomoc. Mam 40 lat i jestem mężczyzną. Od trzech dni czuje okropny i przejmujący ból zaraz nad odbytem. Nie mogę siadać, chodzić ani spać. Do specjalisty na wizytę muszę czekać ale już nie moge wytrzymać. Do tego doszły dreszcze. Dodam ze podczas oddawania kału nie czuje dyskomfortu. Mam zdjecie ale nie wiem jak dodać. Jestem to podłużne zgrubienie wychodzące z górnej części odbytu kierujące się w prawy pośladki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie