Co może oznaczać ta kreska czerwona i ta dodatkowa blizna, która teraz się uwidoczniła?

Dwa dni temu z wysokości jednego metra na moją głowę spadła ciężka metalowa statuetka, która rozcięła mi łuk brwiowy. Na następny dzień zauważyłem, że pojawiła się blizna obok prawego oka, i w tym miejscu w skórze jest widoczna i wyskoczyła taka czerwona kreska falista, coś na wzór pioruna, kreska jest pośrodku oka w skórze schodząca w dół. Pytanie, co może oznaczać ta kreska czerwona i ta dodatkowa blizna, która teraz się uwidoczniła? Mogę pokazać zdjęcie dla ułatwienia.

Witam proszę zgłosić się do lekarza poz lub lekarza medycyny estetycznej, dopiero po obejrzeniu stanu skóry można dobrać maści lub zabiegi niwelujące je.

Niestety bez obejrzenia stanu skóry jest to niemożliwe.