Co może oznaczać zatykanie w klatce piersiowej?

Mam 19lat, od jakiegoś miesiąca zatyka mnie w klatce piersiowej i czuje jakbym miała coś ciężkiego na niej co utrudnia mi wzięcie jakiegokolwiek oddechu. Ból zaczyna się w okolicy mostka i utrudnienie oddychania czuje też w gardle. Często mam wysoki puls(koło 100 lub ponad), nie wiem czy to ma co z tym wspólnego ale od kiedy pamiętam mam niedowage. Proszę o jakiekolwiek wskazowki

Dzień dobry,

powinna się Pani zgłosić do lekarza rodzinnego. Zleci on Pani podstawowe badania. Na tej podstawie będzie można przypuszczać dlaczego ma Pani takie objawy. Na ten moment na podstawie Pani opisu nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić.

Pozdrawiam