Co może znaczyć ból głowy,uczucie zatkanego ucha oraz utrudnione oddychanie?

Witam. Proszę o pomoc w diagnozie. Bóle głowy- bardziej dyskomfort, otepienie czasem uczucia gorąca w czesci nad prawym okiem i prawa strona głowy bok przód. Dodatkowo uczucie zatkanego ucha i łaskotania ucha, utrudnione oddychanie przez nos . Osłabienie sily w prawej ręce , i elastyczności w zginanie np szyi w lewą steone. Dodatkowe informacje: zdiagnozowana skolioza w wieku szkolnym i ze zespół Shermana

Lek. Michał Lenard

Trudno powiedzieć coś więcej bez dokładnego zbadania. Sugeruję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który Panią zbada i zapewne skieruje do neurologa i laryngologa. Pozdrawiam!