Co może znaczyć obfite krwawienie i nudności?

Witam, kochałem się z zabezpieczeniem (prezerwatywa) z dziewczyna, 01.09 jednak doszedłem poza wagina. Dzień przed planowanym okresem, który później jak się okazało przyszedł 02.09 lekkie krwawienie. Po czym 03.09 aż do teraz jest obfite. Nie pokoi mnie tylko to ze dziewczyna ma nudności, których wcześniej nie miała. Okres był na początku delikatny a później obfity. Miesiączkę ma regularna, nie bierze żadnych leków. Panikujmy ze może być to ciąża mimo krwawienia. Krwawienie jest Obfite czyli nie jest to plamienie. Czy ktoś mógłby poradzić i uspokoić? Dziekuje

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeśli podejrzewają Państwo ciążę, to najprostszym sposobem będzie wykonanie testu ciążowego. Natomiast jeśli krwawienie nadal będzie trwał przez dłuższy czas, to wizyta u ginekologa będzie konieczna.