Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosunek w prezerwatywie a spóźniająca się miesiączka

Kochaliśmy się 6 razy w miesiącu , zawsze w prezerwatywie, zawsze wyciągałem przed wytryskiem,natomiast spóźnia się jej okres od 7 dni. Jesteśmy oboje bardzo zestresowani, baardzo . Czy nawet poprzez zastowowanie tych metod antykoncepcji mogła zajść w ciążę ?! Bardzo proszę o odpowiedz, czas gra bardzo ważną rolę. Powoli odchodzimy od zmysłów.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Niefarmakologiczne metody leczenia menopauzy

Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jakie są sposoby leczenia przykrych dolegliwości towarzyszących menopauzie? Dowiesz się tego z naszego filmu.

Mgr Kamila Drozd Psycholog
79 poziom zaufania

Witam serdecznie! Jeżeli współżyliście Państwo w prezerwatywie, prezerwatywa była prawidłowo założona i nie zsunęła się, a dodatkowo wychodził Pan z partnerki, zanim doszło do wytrysku, to nie ma żadnej możliwości, by Pana dziewczyna była w ciąży. Proszę spokojnie poczekać na miesiączkę. Okres może się spóźniać ze względu na stres, jaki Pana dziewczyna odczuwa, zastanawiając się, czy przypadkiem nie jest w ciąży. Pozdrawiam!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy