Co może znaczyć takie drętwienie rąk?

Witam dlaczego w ciasnych pomieszczeniach drętwieją mi ręce albo jak jest w tym pomieszczeniu gorąco ? Dziś tak miałam jadąc do domu autem to miałam mrowienie w rękach i same dłonie mi się zamykaly.. i do tego słabo mi było

Witam! Lekarz POZ, badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne, z poziomami cukru, elektrolitów, TSH, gospodarka lipidowa itp. Następnie konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego: odpowiednie badania i zaproponują właściwe postępowanie. Zanim przypiszemy problem zaburzeniom nerwicowym należy jednoznacznie wykluczyć podłoże somatyczne. Powodzenia W. Ł.