Co może znaczyć takie zaburzenie krwawienia?

Kobieta 45lat, 2 dzieci, porody naturalne, bez powikłań, badana ginekolog. luty z powodu spóźnienia miesiączki, USG w porządku, okres wrócił w swoim czasie.I znowu problem.Dostałam okres 2maja.Prawie wg kalendarza Trwał jak zawsze, potem 2 dni czysto i znowu jest przez 2 dni. Czy to normalne w tym wieku związane z początkiem menopauzy, martwię się czy wystarczy leczenie farmakolog czy trzeba ns tzw czyszczenie iść, czy tak może fiksować teraz krwawienie? Obfite nie jest.Bo najpierw był brak, potem się przedłuża

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być spowodowane nieprawidłowościami hormonalnymi. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem.