Co można jeść w czasie chemioterapii?

dzien dobry..moja tesciowa jest po amputacji piersi prawej i usunieciu wezłów chłonnych...jej rak jest oznaczony jako G 2 ale naszczescie nie ma zadnych przerzutów ..wlasnie jest juz po najmocniejszej chemii czerwonej nastepna ma 12.11 chciałabym sie dowiedziec co moze moja tesciowa jesc w czasie chemii a jakich potraw nie moze..

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
odpowiednią dietę nalezy ustalić z lekarzem prowadzącym, na ten moment mogę zalecić tylko dietę łatwostrawną.
Pozdrawiam