Możliwość jazdy na rowerze stacjonarnym pół godziny po przebudzeniu

Dzień dobry! Czy pòł godziny po przebudzeniu mogę już jeździć na rowerze stacjonarnym?

Witam,

Lepszym rozwiązaniem jest po przebudzeniu zjeść śniadanie odczekać około 1-2 h po posiłku i dopiero ćwiczyć.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Szanowna Pani,
Nie ma żadnych obostrzeń co do czasu rozpoczęcia aktywności fizycznej po przebudzeniu, jednak dużo lepszym rozwiązaniem jest zjedzenie śniadania i rozpoczęcie ćwiczeń ok. 2 godziny po nim.

Z poważaniem,
mgr Sławomir Kula, dietetyk kliniczny - Poznań
Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
www.swiatodzywiania.pl