Co oznacza arytmia serca?

Witam Od 2 mcy moj stan zdrowia b. Sie pogorszyl. Z arytmia trafilam na sor a ze wyniki z krwii byly dobre zostalam wypisana jako zdrowa. Poniewaz sytuacja sie powtorzyla poszlam do kardiologa ktory potwierdzil arytmie nadkomorowa jednoczesnie wykluczajac przyczyny kardiologiczne. Poszlam do endokrynologa ktory zlecil badamia z krwii i tu: tsh ft3 ift4 w normie ale przciwciala tpo i atg >60 atpo - 249 a tg-147 do tego ferrytyna 15 i witamina d3 10 ...kprtyzol 0,6 czyli zatrzymal sie na najnizszym poziomie w normie lab. Co to moze byc ? Czy problemy z sercem moga z tego wynikac ? Jak sobie pomoc wizyte mam za kilka dni a czuje sie gorzej dzis serce przyspieszylo do 100 ..ratowalam sie propranolem po ktorym zle sie czuje...

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta u internisty aby powiązać objawy ze wszystkimi wynikami