Co oznacza bardzo gęsty, brązowy śluz po miesiączce?

Dzień dobry, Mam pewien problem, ponieważ pojawił się u mnie bardzo gesty brązowy śluz z krwia 10 dni po okresie. Mój cykl jest bardzo nieregularny. Jaki może być tego powód? Pół roku temu byłam u ginekologa i wykonał wszystkie badania i wszystko wyszło w porządku. Może pomoże tutaj moj kalendarzyk, z którego wynika ze miesiaczka jesy bardzo nieregularna. 23-29.12, 14-20.02, 03-08.03, 19-25.04, 20-26.06. I teraz od 07.07 pojawił się u mnie ten śluz.

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności sugeruję wykluczyć ciążę, mogą to być także objawy infekcji czy zaburzeń hormonalnych.
Pozdrawiam