Co oznacza ból i kłucie oka?

Dokucza mi silny ból oka. Jest zaczerwienione, boli, łzawi i odczuwam kłucie w okolicach tęczówki. Nie wiem co z tym zrobić. Jest to bardzo dokuczliwe. Bardzo proszę o radę. Pozdrawiam, Beata

ponad rok temu

Witam!
Opisywane objawy mogą sugerować zapalenie spojówek, ale szczegółowa ocena jest trudna, dlatego proszę udać się do okulisty, gdyż na pewno konieczne będą szczegółowa ocena stanu miejscowego oka oraz leczenie, a im szybciej zostanie wdrożone, tym szybciej ustąpią dokuczliwe objawy.

Pozdrawiam serdecznie