Co oznacza ból nogi po zastosowaniu metalowego zespolenia?

Mam w nodze gwóźdź śródszpikowy po operacji skrócenia nogi i od pewnego czasu leczę miejsce które ma się zespolić.Zauważyłem że po posiłkach bogatofosforanowych chwile po zjedzeniu zawsze boli mnie noga i tak jakby odwapnia mi się kość,gdyż po pewnym czasie jedząc codziennie kasze/strączki po prostu cała stabilizacja zaczęła mi się ruszać.Obawiam się żeby w przyszłosci nie doprowadzić do słabych kośći i nie wiem gdzie może być przyczyna tego problemu.Kreatynine,mocznik,fosfor i wapn mam w normie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena samego miejsca zespolenia przez lekarza ortopedy. Proponuje oznaczyć poziom witaminy d3