Co oznacza drętwienie dłoni i języka?

Witam serdecznie bardzo martwię się o swoją partnerkę. Pół roku temu miała swój pierwszy "atak" który ostatnimi casy przydarza się coraz częściej (następny był po ok 3 miesiącach teraz miała 2 w ciągu tygodnia). Objawy to łuna/oślepiające światło w lewym oku(porównuje nawet czasem do halucynacji), drętwienie lewej dłoni, lewej części ust, czubka języka. Ma wtedy też problemy z prawidłowym myśleniem (czytanie, brak składnego myślenia). Efekty mijają po ok. 20minutach do godziny. Była na neurologii jednak tam nic nie wykazali (tomografia z kontrastem punkcja). Gdzie teraz ma się zgłosić? Na prawdę nie wiem co robić. Dziękuję z góry

Dzień Dobry nu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zachęcałabym Pana do rozważenia diagnostyki, niepokojących symptomów, występujących u Pana Partnerki, w Poradni Chorób Zakaźnych - w kierunku boreliozy oraz ponownej konsultacji neurologicznej.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia, dla Pana i Partnerki!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605