Co oznacza gorączka i krew z odbytu?

Witam. Mam 75 lat, od 9 dni utrzymuje mi się temperatura 37-37.2 boli mnie po prawej stronie w okolicach pachwiny pleców i brzucha. Dodatkowo leciała mi krew z odbytu. Byłem u lekarza i przepis al mi antybiotyk Ale dalej mam Stan podoraczkowy. Dostałem również tabletki na hemoroidy i krew już nie leci. Ale mimo 4 dni od wyzyty lekarza dalej mnie boli prawa strona i mam Stan podgoraczkowy. Wyniki krwi mam prawidlowe

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy mogą być spowodowane zapaleniem uchyłków. Jeśli dolegliwości nie minął trzeba udać się do szpitala.